22 października odbył się konkurs plastyczny z okazji Święta Patrona Naszej Szkoły – Ojca Świętego Jana Pawła II. Uczniowie wykonywali różne prace plastyczne dla naszego Papieża. Komisja w składzie Violetta Jamróz, Elżbieta Sikora, Agnieszka Filek oraz Janusz Suwaj przyznała następujące nagrody:

 

W kategorii klas I-III

Nagroda Dyrektora szkoły: Matuszyk Zofia, Potoczny Lena, Putek Julia, Kupczyk Magdalena – klasa III

 I miejsce:   Dębińska Magdalena, Woźniak Julia – klasa III

Kosma Marzec – klasa I

Musiałek Iga, Ceremuga Zuzanna, Talar Zofia, Targosz Anna – klasa II

II miejsce: Makówka Filip, Kudzia Malwina, Adamek Mateusz, Lenik Filipklasa III

Spyrka Nikola, Malinka Nicola, Gawron Lena – klasa II

Kot Kajetan – klasa I

III miejsce: Paryła Kamil, Kruk Kacper, Gancarczyk Ksawery – klasa II

Fluder Hubert, Gaura Adam, Wróbel Stasiu, Wójciga Maja – klasa II

Wyróżnienie otrzymują: 

Łach Aleksander, Socha Kacper, Szczygieł Kacper, Sławiński Sebastian, Wojas Kamil, Karelus Jakub, Parszywka Nikodem, Paździora Antoni – klasa III

Gajda Artur, Dębiński Patryk, Gołba Oskar, Kozioł Kamil- klasa II

Białończyk Lena, Cholewka Jakub, Czaicki Franciszek, Gancarczyk Wiktoria, Jaworski Nicolas, Matuszyk Nicola, Radwan Magdalena, Zawiła Zofia – klasa I

 

W kategorii klas IV-VI

Nagroda Dyrektora: Fidelus Julia, Matuszyk Dominika, Wata Nikodem, Dębiński Dominik – klasa IV

I miejsce: Adamek Przemysław, Sikora Leonard, Jaworski Beniamin – klasa V

Załucki Oskar, Plucha Szymon, Jakubowski Jakub – klasa VI

II miejsce: Milena Durda, Kinga Kosowska, Karolina Zadora, Oliwia Wójciga – klasa V

Czaicki Jakub, Potoczny Oliwier, Kozioł Krystian, Woźniak Jakub – klasa VI

III miejsce: Jastrzębski Jan, Gajda Patryk, Bik Wiktor, Kubielas Dominik – klasa IV

Jaglarz Konstanty, Jurecki Adam, Malinka Patryk, Matuszyk Wiktor, Michał Ćwiertnia – klasa V

Wyróżnienia otrzymują: Baca Aleksandra, Łach Lena, Frączek Julia, Cholewka Zuzanna – klasa VI

 

W kategorii klas VII- VIII

Nagroda Dyrektora: Zadora Karol, Dębiński Karol, Zadora Wojciech, Mirocha Mateusz, Kupczyk Patryk – klasa VIIb

I miejsce: Gronkiewicz Paulina, Szafarczyk Maja, Wojas Lena, Porębska Katarzyna – klasa VIIb

Oliwia Łopata, Sitarz Julia, Kowalczyk Martyna, Pawlica Julia – klasa VIII

II miejsce:  Kadela Anna, Drabik Klaudia, Pływacz Martyna, Górkiewicz Wiktoria-  klasa VIIa

Gzela Faustyna, Bielarz Klaudia, Gronkiewicz Sabina, Sikora Wiktoria – klasa VIII

III miejsce: Kamińska Sara, Ptak Aleksandra, Ptak Martyna, Kruk Izabela, Bik Patrycja – klasa VIIb

Wyróżnienia otrzymują:  Sandra Dębińska, Rak Nikola, Kachel Antonina, Ziemniak Krystyna, Niziołek Dorota – klasa VIIa

 

Nagrody będą na Was czekać po powrocie do szkoły.

Oto galeria prac wykonanych przez naszych uczniów.