Posted on

Tradycyjnie już w styczniu w naszej szkole odbywają się jasełka przygotowywane przez uczniów naszej szkoły pod czujnym okiem Dyrektora szkoły Mariana Fujaka. Właśnie dzisiaj o godzinie 17:00 nasza sala gimnastyczna po raz kolejny zamieniła się w teatralną scenę, na której uczniowie ze wszystkich klas dali popis swoich aktorskich umiejętności, przy okazji robiąc w ten sposób prezent zaproszonym przez siebie dziadkom i babciom, którzy w ten weekend obchodzą swoje święto. Tegoroczne jasełka rozpoczęła scena w biblijnym raju, a zakończyła oczywiście wizyta w betlejemskiej stajence i wspólne kolędowanie. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie jasełek, a więc dzieciom i rodzicom oraz wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za pomoc oraz przybycie. Efekty tych przygotowań można obejrzeć poniżej.