Posted on

1) Samorząd Uczniowski naszej szkoły wraz z opiekunem mgr E. Talagą 28 listopada 2017 roku zakończyli kampanię charytatywną „ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE”. Każdemu, kto zakupił wyjątkową KARTKĘ DOBROCZYNNĄ, na której napisze życzenia świąteczne komuś bliskiemu, ciepło w sercu pozostanie na dłużej. Dochód  ze sprzedaży kartek zostanie zainwestowany w całości w niesienie pomocy chorym i niepełnosprawnym, którzy objęci są pomocą programu „NA RATUNEK” w STOWARZYSZENIU SURSUM CORDA.

W kampanię oprócz opiekuna SU – jednocześnie koordynatora – w naszej szkoły zaangażowani byli w szczególności uczniowie z klasy szóstej: Aleksandra Baca, Amelia Bucała, Kacper Kubielas, Dominika Niziołek oraz Alicja Szota. Kampania przebiegła bardzo sprawnie. Na konto fundacji od naszej szkoły wpłynie łączna kwota: 102 złotych.

Wszystkim, którzy pomogli potrzebującym poprzez zakup chociażby jednej kartki dobroczynnej SU serdecznie dziękuje!

2) 23.11 odbył się Małopolski Konkurs Humanistyczny pod tytułem „Było. Jest…Będzie?” Do etapu szkolnego zatytułowanego „Zdarzyło się” przystąpiły 4 uczennice z klasy 7: Klaudia Kupczyk, Zofia Łach, Gabriela Smętek, Julia Mamcarczyk. Dziewczynom życzymy osiągnięcia jak najlepszych wyników i zakwalifikowania się do 2-go etapu.