Posted on

Otrzymaliśmy kolejne podziękowania za zaangażowanie w kampanię charytatywną „ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE”. Każdemu, kto zakupił wyjątkową KARTKĘ DOBROCZYNNĄ – TYM RAZEM – NA WIELKANOC, na której napisał życzenia świąteczne komuś bliskiemu, ciepło w sercu pozostało na pewno na dłużej. Dochód  ze sprzedaży kartek został zainwestowany w całości w niesienie pomocy chorym i niepełnosprawnym, którzy objęci są pomocą programu „NA RATUNEK” w STOWARZYSZENIU SURSUM CORDA.

W kampanię, o czym już informowaliśmy, oprócz opiekuna SU – jednocześnie koordynatora mgr Elżbiety Talagi – w naszej szkole zaangażowane były w szczególności uczennice z klasy siódmej: Klaudia Kupczyk i Julia Mamcarczyk.

Należą się im gorące podziękowania.

Kampania przebiegła bardzo sprawnie. Na konto fundacji od naszej szkoły wpłynęła łączna kwota: 108,00 złotych.

Podziękowania za zaangażowanie w kolejną akcję charytatywną