Posted on

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w roku szkolnym 2022/2023 odbył się Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach. Celem turnieju są działania na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej.

Do turnieju przystąpiło 14 drużyn. Turniej składał się z dwóch części. Pierwsza część polegała na pokonaniu toru przeszkód na rowerze, a druga na rozwiązaniu testu zawierającego pytania z ruchu drogowego oraz krzyżówki drogowe.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VII – Michał Ćwiertnia, Patryk Malinka oraz Wiktor Matuszyk.
Drużynowo nie zdobyli pierwszego miejsca, ale godnie reprezentowali naszą szkołę.
Michał Ćwiertnia uzyskał 1 wynik w krzyżówkach drogowych,  a Wiktor Matuszyk  2 wynik w teście wiedzy o ruchu drogowym.
Uczniom gratulujemy!