Posted on

1. Samorząd Uczniowski naszej szkoły wraz z opiekunem panią Elżbietą Talagą 27 października 2017 roku zakończyli akcję charytatywną SZKOŁO POMÓŻ I TY. Tym razem pomagaliśmy niepełnosprawnej OLIWII KIELUSIAK, która pomimo przepukliny oponowo-rdzeniowej  i niedowładu kończyn dolnych jest aktywną i wzorową uczennicą z pasjami.

W akcję oprócz opiekuna SU naszej szkoły zaangażowane były w szczególności uczennice z klasy siódmej Klaudia Kupczyk i Julia Mamcarczyk. Akcja przebiegła bardzo sprawnie. Na konto fundacji od naszej szkoły wpłynie łączna kwota: 200 złotych.

Wszystkim, którzy pomogli OLIWCE poprzez zakup chociażby jednej cegiełki SU serdecznie dziękuje!

2. W ramach akcji „Zbierając makulaturę – przyczyniamy się do ocalenia wielu drzew przed ich wycięciem” nasza szkoła oddała 27 października 2017 roku do punktu SUROWCE WTÓRNE w Suchej Beskidzkiej 810 kilogramów makulatury. Wartość odpadów oszacowano na kwotę 162,00. Zbiórka trwać będzie nadal. Koordynatorem zbiórki makulatury w naszej szkole jest Opiekun SU – pani Elżbieta Talaga. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej zbiórce.

3. SU informuje i jednocześnie zachęca uczniów naszej szkoły do włączenia się w zbiórkę plastikowych nakrętek. Każdy uczeń poprzez udział w tejże akcji pomaga małej LENCE. Pieniądze uzyskane ze zbiórki nakrętek pomogą opłacić Lence leczenie bądź rehabilitację. Pamiętaj! Ty też możesz pomóc!