W tym tygodniu uczniowie naszej szkoły mogli obejrzeć dwa przedstawienia profilaktyczne uczące dzieci tolerancji oraz właściwego zachowania. Pierwszy występ został zorganizowany dla uczniów z klas I-III i opowiadał o Kocie-Dziwaku, który jest wyśmiewany przez dokuczliwego Tygryska i Krasnala. Z tego powodu Kot-Dziwak jest bardzo smutny. Z pomocą przychodzi mu Pani Bibliotekarka oraz dzieci, które aktywnie włączając się w spektakl pomogły Pani Bibliotekarce nauczyć Tygryska i Krasnala, że nie wolno się z nikogo wyśmiewać. Drugie przedstawienie zostało zorganizowane dla starszych uczniów z klas IV-VII i opowiadało o dziewczynie nagrywającej internetowy vlog, w którym obrażała koleżankę. Tutaj również dzięki aktywnemu uczestnictwu naszych uczniów udało się wytłumaczyć jej, że tak nie można robić.