Posted on

Jutro uczniowie naszej szkoły wezmą udział w pikniku profilaktycznym, organizowanym przez Gminną Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mucharzu. W związku z tym plan na jutrzejszy dzień wygląda następująco:

  • 8:05 – dwie pierwsze lekcje odbywają się normalnie w szkole;
  • 9:50 – po lekcjach uczniowie wraz z wychowawcami udają się na stadion sportowy w Skawcach, gdzie odbędzie się piknik profilaktyczny;
  • ok. 14:00 planowane jest zakończenie pikniku;

Uczniowie klas I-V wezmą udział w zabawach profilaktycznych na stadionie, natomiast uczniowie klas VI-VIII w wycieczce terenowej do harcówki ZHP Mucharz. Dodatkowo, zgłoszone drużyny piłkarskie wezmą tego dnia udział w turnieju na Orliku.

Prosimy pamiętać o odpowiednim stroju na piknik i w razie konieczności przygotowaniu dzieci na deszczową aurę. Więcej informacji można znaleźć na stronie naszej Gminy.

[Ogłoszenie] Piknik profilaktyczny