Posted on

W dniu 15 października w naszej szkole został przeprowadzony etap szkolny Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych. Uczniowie w czasie 75 minut musieli zmierzyć się z zadaniami sprawdzającymi ich wiedzę z leksyki, gramatyki, czytania ze zrozumieniem oraz reagowania językowego. Prace dwójki uczniów z klasy VIII – Emilii Pytel oraz Karola Jończego zakwalifikowały się do kolejnej fazy konkursu. Dokładnie 7 listopada na stronie Kuratorium zostanie opublikowana lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursu.

Informacje o konkursie można znaleźć pod adresem https://kuratorium.krakow.pl/malopolski-konkurs-jezyka-angielskiego-dla-uczniow-szkol-podstawowych-w-roku-szkolnym-2019-2020/

W dniu 18 października odbył się również szkolny etap Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego. Prace trójki uczniów – Emilii Pytel, Amelii Bucały oraz Emilii Fluder uzyskały najwyższy wynik i zostały przesłane do dalszego etapu. 8 listopada dowiemy się czy uczniowie Ci zakwalifikowali się do etapu rejonowego.

Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów!