Posted on

W ostatnim czasie nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w licznych konkursach, takich jak:

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 18 marca odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej w naszej szkole. W eliminacjach na szczeblu środowiskowym wzięło udział 20 uczniów. Do gminnego etapu awansowali: Julia Putek, Błażej Durda, Milena Durda, Julia Frączek, Krystian Kozioł, Samuel Sikora, Antonina Kachel i Leonard Fidelus.

Międzynarodowy konkurs wiedzy ogólnej „LEONARDO 2022” dla klas VII i VIII.

W dniu 24 marca odbył się szkolny etap międzynarodowego konkursu wiedzy ogólnej „LEONARDO 2022” dla uczniów z klas VII i VIII szkół podstawowych zrzeszonych w Stowarzyszeniu Gmin Babiogórskich oraz ze strony słowackiej w Združeniu Babia hora. Wzięło w nim udział 9 uczniów. Do etapu gminnego zakwalifikowali się Jakub Jakubowski oraz Jakub Woźniak z VII klasy.

Konkursowy maraton

 

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 25 marca odbył się międzygminny etap Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który zorganizowano w Świnnej Porębie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Dariusz Dębiński (kl. VII), Maksymilian Ćwiąkała (VIIIa) oraz Samuel Sikora (VIIIb).

Konkursowy maraton