Posted on

Dzisiaj o godzinie 15:00 nastąpiło oficjalne otwarcie placu zabaw przy naszej szkole. Następnie całą społecznością szkolną przeszliśmy na tył budynku, gdzie o godzinie 15:30 rozpoczął się piknik rodzinny, w którego organizację włączyła się Rada Rodziców. Piknik uświetniły występy uczniów z klas 0-VIII, w tym występy wokalne, taneczne, a także instrumentalne.

Po części artystycznej przyszła pora na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Czysta Gmina – Czysta Ziemia”.  Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknych prac o tematyce proekologicznej.

Po rozdaniu nagród, w naszej sali gimnastycznej, odbył się pokaz sztuczek i magii, a po jego zakończeniu odbył się turniej rowerowy, mecz piłki nożnej, a także można było potańczyć pod czujnym okiem instruktora. Nie zabrakło też wielu innych atrakcji, a także pysznego poczęstunku.

Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia należą się serdeczne podziękowania.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.

Otwarcie placu zabaw.

Występy naszych uczniów.

Rozstrzygnięcie konkursu „Czysta Gmina – Czysta Ziemia”.

Pokaz magii.

Turniej rowerowy, mecz oraz tańce.