Posted on

Dzisiaj nasi najstarsi uczniowie z klasy VIII odwiedzili VII Powiatowy Festiwal Nauki w Suchej Beskidzkiej. Celem wyjazdu było zaznajomienie naszych uczniów z ofertą edukacyjną, przygotowaną z myślą o nich, przez szkoły ponadpodstawowe z powiatu suskiego. Festiwal podzielony był na trzy różne sekcje. Najpierw uczniowie mieli okazję zobaczyć prezentacje przygotowane przez każdą z placówek w sali pokazowej. Następnie zorganizowano dla nich pokazy fizyczne w budynku Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej. Na sam koniec uczniowie już samodzielnie mogli zapoznać się z ofertą szkół na hali sportowej.

Miejmy nadzieję, dzięki dzisiejszej wycieczce, naszym uczniom będzie dużo łatwiej wybrać swoją wymarzoną szkołę, do której już niebawem pójdą, kontynuując swoją edukację.

Odwiedziliśmy VII Powiatowy Festiwal Nauki