Posted on

W ciepły, słoneczny dzień 18 czerwca klasa III wybrała się do centrum edukacyjno-przyrodniczego Brama w Gorce w Waksmundzie.

Główną atrakcją był spacer piękną trasą ponad koronami drzew z wieżami widokowymi. Ścieżka ma aż 1300 metrów długości i delikatnie wznosi się nad ziemią.

Podczas interaktywnego spaceru ścieżką dzieci  odkrywały  wiele atrakcji i ciekawostek  pozwalających poznać tajemnice lasu i jego mieszkańców.

W podziemnym tunelu poznały sekrety gorczańskich skał, źródeł i jaskiń.

W Gorczańskiej Zagrodzie czekały przyjazne kózki, króliczki, owieczki, kury, kaczki oraz  zagroda z danielami. Leśny Park Linowy dostarczył mnóstwo radości, wspaniałych wrażeń i zdrowej dawki adrenaliny.

To była niezapomniana lekcja przyrody.

Brama w Gorce - wycieczka klasy III