W ciepły, słoneczny dzień 18 czerwca klasa III wybrała się do centrum edukacyjno-przyrodniczego Brama w Gorce w Waksmundzie. Główną atrakcją […]
W ciepły, słoneczny dzień 18 czerwca klasa III wybrała się do centrum edukacyjno-przyrodniczego Brama w Gorce w Waksmundzie. Główną atrakcją […]