W ciepły, słoneczny dzień 18 czerwca klasa III wybrała się do centrum edukacyjno-przyrodniczego Brama w Gorce w Waksmundzie.
Główną atrakcją był spacer piękną trasą ponad koronami drzew z wieżami widokowymi. Ścieżka ma aż 1300 metrów długości i delikatnie wznosi się nad ziemią.
Podczas interaktywnego spaceru ścieżką dzieci odkrywały wiele atrakcji i ciekawostek pozwalających poznać tajemnice lasu i jego mieszkańców.
W podziemnym tunelu poznały sekrety gorczańskich skał, źródeł i jaskiń.
W Gorczańskiej Zagrodzie czekały przyjazne kózki, króliczki, owieczki, kury, kaczki oraz zagroda z danielami. Leśny Park Linowy dostarczył mnóstwo radości, wspaniałych wrażeń i zdrowej dawki adrenaliny.
To była niezapomniana lekcja przyrody.









