Posted on

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna.” Ten piękny cytat księdza Jana Twardowskiego towarzyszył nam podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Tego dnia pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów, którzy spędzili w murach naszej szkoły aż dziewięć lat i z którymi bardzo się zżyliśmy. Mimo zmęczenia po całorocznej pracy, egzaminach i ostatniej wycieczce, przygotowali oni dla całej społeczności szkolnej akademię, przedstawiającą w humorystyczny sposób jeden dzień z życia ucznia naszej szkoły. Następnie ósmoklasiści zostali pożegnani przez młodszych kolegów i koleżanki z klasy VII. Po wzruszającym i pełnym emocji pożegnaniu nastąpiło tradycyjne rozdanie świadectw oraz spotkania z wychowawcami w klasach. Troje uczniów z klasy ósmej zostało nagrodzonych również stypendiami naukowym przez wójta gminy Mucharz, a są nimi Emilia Gajda, Zofia Łach oraz Kacper Prorok, które wręczył kierownik Gminnego Zespółu Ekonomiczno Administracyjnego Szkół w Mucharzu pan Krystian Krzeszowiak.

Naszym ósmoklasistom życzymy powodzenia i dalszych sukcesów w kolejnym etapie edukacji w który wkraczają. Pamiętajcie, nic się tak naprawdę dla Was nie kończy, a dopiero zaczyna. Niech uśmiech nigdy nie znika z Waszych twarzy.