Posted on

Dzisiaj nasza szkoła przemieniła się w magiczny świat postaci z bajek, filmów, gier i utworów literackich. Dzień Postaci z Bajek okazał się niezwykłym wydarzeniem, w którym uczniowie mieli okazję zaprezentować swoją kreatywność i wyobraźnię.

Rano w holu szkoły i na korytarzach panowała niezwykła atmosfera – widzieliśmy Harry’ego Pottera, księżniczki z Disneya, super bohaterów, postacie z gier wideo i wiele innych. Każdy uczeń miał możliwość wyboru swojej ulubionej postaci i przygotowania stroju z nią związanego.

W trakcie apelu uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje stroje. Nie brakowało oryginalnych i starannie wykonanych kostiumów. Każda postać była wyjątkowa, a uczniowie z dumą opowiadali o swoim wyborze.

Dzień Postaci z Bajek był nie tylko okazją do zabawy i kreatywności, ale także do wspólnego spędzenia czasu i budowania więzi między uczniami. Był to dzień pełen uśmiechów i pozytywnej energii. Jesteśmy dumni z tych uczniów, którzy wzięli udział w tej inicjatywie i z chęcią pokazali swoją sympatię do swoich ulubionych postaci.