Posted on

6 grudnia był dniem pełnym magii w naszej szkole, gdyż na szkolnym korytarzu zagościł sam Święty Mikołaj. Uroczystość ta była wyjątkową okazją do spotkania z tajemniczym świętym, a uczniowie z radością witali go entuzjastycznym śpiewem i oklaskami.

Głównymi gospodarzami tego magicznego spotkania były dzieci z oddziału przedszkolnego, które pod opieką swojej pani przygotowały niezwykły występ artystyczny. Maluchy zaprezentowały urocze piosenki i tańce, przyciągając uwagę Mikołaja oraz wszystkich obecnych.

Święty Mikołaj okazał się nie tylko hojnym darczyńcą uśmiechów, ale także słodkich upominków, które dodatkowo umiliły im magiczny nastrój tego świątecznego dnia. To niezapomniane wydarzenie wzbogaciło naszą szkolną atmosferę, wprowadzając świąteczny nastrój i promieniując uśmiechem na twarzach zarówno dzieci, jak i wszystkich obecnych na tym uroczystym spotkaniu.