Posted on

W sobotę 11 czerwca odbył się przy naszej szkole Piknik Rodzinny zorganizowany we współpracy z Radą Rodziców. Piknik rozpoczęliśmy od występów dzieci z klas 0-VIII, które zaprezentowały wszystkim zebranym swoje talenty. Tego dnia nie mogło zabraknąć śpiewu, tańca, gry na instrumentach, pokazów trików piłkarskich, czy choćby wystawy prac plastycznych i technicznych naszych uczniów. Część artystyczną zwieńczyło zaskakujące wykonanie „Jeziora Łabędziego” przez uczniów z klasy VII i VIII.

Na wszystkich uczestników pikniku czekały m.in. loteria fantowa, dmuchańce, mecz piłkarski, strefa tatuaży, fotobudka, a także poczęstunek, w tym pyszna wata cukrowa, popcorn oraz przepyszna kiełbaska.

Wszystkim rodzicom zaangażowanym w organizację pikniku serdecznie dziękujemy. Piknik udał się bardzo dobrze, dzieci były zadowolone i uśmiechnięte, a to jest najważniejsze. Dochód z imprezy w całości zostanie przeznaczony na potrzeby uczniów.