Posted on

W sobotę 5 stycznia współorganizowaliśmy Archidiecezjalne Spotkanie Kolędników, którego tegoroczna edycja odbyła się w Mucharzu. Wydarzenie rozpoczęła uroczysta Msza Święta odprawiona przez biskupa seniora archidiecezji częstochowskiej Antoniego Długosza.  Następnie wszyscy razem wyruszyliśmy w kolorowym Orszaku Trzech Króli do budynku naszej szkoły, gdzie na wszystkich kolędników czekał poczęstunek, śpiew i zabawa. W organizację spotkania włączyli się rodzice oraz uczniowie naszej szkoły z klas VI-VIII,  którzy jako wolontariusze odpowiedzialni byli za pilotowanie przyjezdnych i informowanie o przebiegu uroczystości. Wszystkim należą się serdeczne podziękowania za pomoc w sprawnym przebiegu spotkania, które zgromadziło blisko 800 osób.

Poniżej znajdują się zdjęcia z tego wydarzenia.

Kraków - kolędnicy misyjni 2019

Źródło zdjęć i więcej informacji o tym wydarzeniu: https://www.klawerianki.pl