Posted on

Zapraszamy uczniów z klas IV-VIII do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie języka angielskiego ‘The Big Challenge’.  Jest to konkurs ONLINE (podczas konkursu koniecznie trzeba mieć własne słuchawki!) i odbywa się na pięciu poziomach (w zależności od wieku ucznia) z wykorzystaniem komputera. Głównym celem THE BIG CHALLENGE jest promowanie nauki języka angielskiego w formie zabawy pedagogiczno-edukacyjnej.

Konkurs zostanie zorganizowany pomiędzy 28 marca – 1 kwietnia na terenie szkoły, jeżeli warunki pandemiczne na to pozwolą. Gdyby okazało się to niemożliwe, konkurs zostanie przeprowadzony zdalnie. Dokładny dzień i godziny rozpoczęcia konkursu dla każdej z grup zostaną podane przed konkursem.

Koszt udziału w konkursie The Big Challenge to 12 zł od osoby. Konkurs rozgrywa się na pięciu poziomach trudności, zgodnie z poniższą tabelą.

Zgodę na udział w konkursie oraz wpisowe proszę dostarczyć do nauczyciela języka angielskiego do wtorku 15.02.2022. W przypadku klas V-VIII zgodę/wpisowe można podesłać młodszym rodzeństwem lub ewentualnie poprzez Librus (zgodę proszę załączyć w wiadomości i wówczas podam numer konta do przelania wpisowego).

Konkurs z języka angielskiego

Arkusze konkursowe z poprzednich lat można rozwiązywać w domu po kliknięciu linku poniżej. Poziom konkursu należy wybrać zgodnie z powyższą tabelą.

SPRAWDŹ SIĘ TUTAJ

REGULAMIN KONKURSU dostępny jest TUTAJ

ZGODA na udział w konkursie dostępna jest TUTAJ